Krabičky a dózy

Ti z Vás, kteří mají rádi krabičky a další úložné prostory, mi jistě dají za pravdu, že krabiček není nikdy dost. A tak jistě někoho příjemně potěší i tyto výrobky se značkou Glis wood. Jsou to kulaté dózy vyrobené originální metodou ručně vysekávaných dýh a uzavíratelné ozdobnou poklicí s výraznou kresbou dřeva. Hodí se především k ukládání nejrůznějších menších předmětů a pochutin. V nabídce jsou tři varianty velikosti všechny s výškou 11 centimetrů a o průměrech od 8 do 13 centimetrů. 

Jsou poskládaná stejně jako ostatní výrobky. Tedy kousek po kousku a struktura dřeva z nich dělá jedinečné nádoby, protože stejnou už nikdy nelze znovu vyrobit. Na fotkách jsou pouze jednoduše ozdobené dózy, ale nabízí se i celá řada možností k jejich zdobení podle historických pramenů. 

Pokud máte zájem o nějakou dózu podle vlastní představy, můžete nás kontaktovat, abychom domluvili detaily a pak už může náš výrobek dělat radost i Vám.

P3300195
750 Kč

Ručně vyráběná dóza, skládaná ze štípaného smrkového dřeva, s víčkem a s ozdobnými vypalovanými motivy.

Kód: 169
P5290240
1 100 Kč

Ručně vyráběná dóza, skládaná ze štípaného smrkového dřeva, s víčkem z kontrastního dřeva a s ozdobnými vypalovanými motivy. Dno je na spodní straně zalité stromovou...

Kód: 163
2 položek celkem