Selské misky

Pro zájemce kteří mají rádi dřevěné nádoby a nezáleží jim na tom, v jakém období lidské historie se vyráběly, je určena kategorie SELSKÉ MISKY. Svou velikostí jsou tyto nádoby stejné jako jako nádoby z archeologických nálezů, ale odlišují se tím, že mají hladké vnější stěny a nejsou po obvodu staženy vrbovým prutem ani lýkem. Stejně tak dno nemusí být vložené, ale pouze lepené na spodní stranu. Celkově jsou misky jednodušší, ovšem mohou být zdobeny vypalovanými vzory. Jednotlivé díly misky bývají z různých druhů dřevin, mají v sobě různé nepravidelnosti a suky, které zvýrazňují strukturu dřeva. Každý výrobek je jedinečný a neopakovatelný stejně jako kousek dřeva, ze kterého byl vyroben. Proto má především estetickou hodnotu a stane se malou ozdobou nejen Vašeho domova.

Líbí se některá miska i Vám? Pokud ano, můžete nás kontaktovat, abychom domluvili detaily a pak už může podobná nádoba dělat radost i Vám.

P4160002
750 Kč

Malá hladká miska ze dvou druhů skládaných dřev - smrk a modřín, která nechává naplno vyniknout všech předností a půvabů skládaných dřevěných misek. Lepeno a opatřeno povrchovou...

Kód: 157
1 položek celkem