Dózy

Ti z Vás, kteří mají rádi krabičky a přirozenou krásu přírodních materiálů, jistě příjemně potěší skládané dózy. Jsou to zcela originální výrobky vznikající metodou ručně vysekávaných dílků a uzavírané ozdobnou poklicí s výraznou kresbou dřeva. Hodí se především k ukládání nejrůznějších menších předmětů nebo pochutin. Jsou poskládané stejně jako ostatní výrobky. Tedy kousek po kousku a struktura dřeva z nich dělá malé umělecké dílo, protože stejnou nádobu už nelze znovu vyrobit. Dózy nabízí mnoho možností, jak je zpracovat a vyzdobit. Někdy k jejich výrobě používáme ušlechtilé druhy dřev, které lze mezi sebou kombinovat a tak vznikají výrobky, které najdete pouze u nás. Jindy může mít krabička malovanou výzdobu nebo zdobení vypalováním.

V nabídce jsou tři varianty velikosti o průměrech (8, 10, 13 centimetrů) a všechny jsou opatřeny ochranou vrstvou vhodnou pro styk s potravinami.

Pokud se rozhodnete pro tento výrobek, ozveme se Vám, aby jsme se domluvili podrobněji.

P5290240
od 850 Kč

Ručně vyráběné a skládané dózy, ze štípaného dřeva. Nádoby jsou vyráběny ve třech velikostech (7, 10, 13 centimetrů) s víčkem, které na první pohled zaujme svou kresbou dřeva....

Kód: 163/MAL
1 položek celkem
Zpět do obchodu